Kuidas Bathmate© töötab?

Vaata videost kuidas saab peenist suurendada:

Videod »

Bathmate© Eesti

Bathmate© abiga saavutatud tulemused

Bathmate© on parim peenist treeniv seade maailmas, mis aitab sul saavutada pikemat, suuremat ning paremas toonuses peenist.

Selle unikaalne disain ning uuenduslikud tehnoloogiad muudavad peenise suurendamise protsessi lihtsamaks, mugavamaks ja ohutumaks. Tulemusi on märgata juba peale esimest kasutuskorda.

Järjepidev treenimine Bathmate seadmega suurendab sinu peenise ümbermõõtu kuni 40% võrra ning muudab selle vähemalt 2-5 cm pikemaks.

Kui sinu sooviks on oma peenist suuremaks muuta
peaksid Bathmate© seadmega kindlasti lähemalt tutvuma!

*Hercules nüüd kõigest79.95 €

Telli nüüd!

Säästa 33%
Bathmate Hercules
Hind: 120 €
Piiratud ajaks 79.95 €

Plussid:
Täiskasvanutele loodud Hercules Lisab kuni 5 cm pikkust

  • · Suurendab ümbermõõtu kuni 40% võrra
  • · Koheselt nähtavad tulemused
  • · Aitab saavutada tugevamat erektsiooni
  • · Töötab vannis, duši all, toas
  • · Aitab 95% juhtudel
  • · 250% efektiivsem kui õhupump
  • · Aitab erektsiooni pikendada ning hoida ära kiiret ejakulatsiooni
Säästa 40%
Bathmate Goliath
Hind: 232 €
Piiratud ajaks 139.95 €

Plussid:
Täiskasvanutele loodud Bathmate Goliath on seade meestele, kelle peenise suurus on erutunud olekus vähemalt 20 cm. Seadmega on kaasas tasuta kandekott, rihm duši jaoks ja kasvumõõtur.

  • · 30% SUUREM kui Hercules
  • · Seda kasutavad kuulsaimad täiskasvanutele suunatud filmidest tuntud staarid
  • · Peenis muutub kuni 7 cm suuremaks
Säästa 25%
Bathmate Hydromax
Hind: 141 €
Piiratud ajaks 109.95 €

Plussid:
HYDROMAX ON TÕEPOOLEST PARIM
SAADAVALOLEV HÜDROPUMBAGA SÜSTEEM

Ülevaade: Bathmate Hydromax X30 on parim hüdro-tehnoloogial põhinev seade peenise suurendamiseks.

Suurus: 29 cm pikk (kokkusurumata olekus), 22 cm pikk (kokkusurutud olekus), 5 cm läbimõõduga HYDROMAX on 35% tõhusama imamisvõimsusega tänu selle unikaalsele lõõtspumba süsteemile, mis tagab samuti ka paremaid treeningutulemusi.
Peenis muutub kuni 8 cm suuremaks

Meiepoolne sõnum

Kui otsid seadet, mis suurendaks sinu peenist ohutult, efektiivselt ja mugavalt, kasutades selleks kõige innovatiivsemaid tehnoloogiaid — siis on spetsialiseeritud kauplus Bathmate just see, mida oma unistuse realiseerimiseks vajad. Klientide tagasiside lugemiseks ning peenist suurendavate ülesannete õppimiseks palume külastada meie foorumit.

Bathmate on parim peenist suurendav seade kuni tänaseni. Paljud kliendid on saanud oma peenise pikkust suurendada kuni 2,5 cm ja mõned kogunisti kuni 7,6 cm! Lisaks pikkuse suurendamisele, aitab Bathmate© muuta tänu unikaalsele HydroPump© tehnoloogiale suuremaks ka peenise ümbermõõtu. Bathmate© aitab sul treenida oma peenist turvaliselt, mugavalt, efektiivselt ning tulemuslikult.

Pärast mitmeid aastaid täiskasvanute lelusid tootvas tööstuses tegutsemist, on meil rõõm teatada, et Bathmate© on just see peenisesuurendaja, mis aitab sul lõigata rohkelt kasu iga makstud sendi eest. Uuenduslik HydroPump© tehnoloogia muudab selle pumba üheks ja ainsaks vee tohutut jõudu ära kasutavaks seadmeks.

Just see inseneride poolt leiutatud tehnoloogia muudab seadme unikaalseks ning silmapaistvalt tõhusaks vahendiks, mida ei saa ühegi teise sarnase pumbaga võrrelda. See ongi kõige suuremaks põhjuseks miks see peenisesuurendamise protsessi eriti tõhusaks ning efektiivseks muudab. Enne turule jõudmist, läbis Bathmate seade keerulisi teste, mis tagab toote kõrget kvaliteeti. Tänaseni pole ükski Bathmate seade testi läbi kukkunud. Seadme Bathmate© rõhutaset on võimalik reguleerida, mis muudab selle traditsioonilistest peenisepumpadest veelgi kasutusohutumaks.

Peale Bathmani esimese generatsiooni seadmete jalustrabavat edu, tulime turule uue põlvkonna seadmega - Goliath ning HydroMax x30, mis kuulub juba 2012 generatsiooni. Uuendatud seadmed soodustavad peenise suurendamisprotsessi efektiivsust, muudavad selle veelgi mugavamaks, ohutumaks ja lihtsamaks. Uuri kuidas Bathman töötab siin.


Austusega,
Bathmate tiim

Kuidas suurendada oma peenist? – see on igivana küsimus. Selle küsimuse vastu on tuntud huvi juba aastaid. Bathmate spetsialistid uurisid antud teemal paljude riikide kogemusi ja tänu sellele omame seadmet, mis on kontrollitud ning annab PRAKTILISI TULEMUSI!


© Copyright, 2015. Bathmate.ee